Loginiai Klausimai

Įdomūs klausimai

1. Jeigu bėgi maratone trečias ir aplenki antrą tai kelintas tu bėgi? 2. Marijos tėtis turi 5 dukras: Čača, Čeča, Čiča, Čoča… Koks penktos dukros vardas? 3.

http://juokingi.lt/idomybes/idomus-klausimai/

Galvosūkiai Su Atsakymais | Misles.lt

Keturi turistai nakčia bėga per džiungles nuo juos besivejančių plėšikų. Grupelė pribėga prie kabančio liepto į prarają. Lieptu gali eiti tik vienas arba du žmonės, einant būtina pasišviesti žibintuvėliu, kurį turistai turi tik vieną.

http://www.misles.lt/gaires/galvosukiai-su-atsakymais/

Loginiai žaidimai online | Draugas.lt

Loginiai žaidimai online – nemokami loginiai flash žaidimai internete vaikams ir suaugusiems. Žaisk loginius žaidimus online nemokamai! Loginiai Veiksmo Šaudyklės Koviniai Sporto Lenktynės Strateginiai Nuotyki …

https://zaidimai.draugas.lt/loginiai-zaidimai/

Loginio mąstymo testas, arba keturi klausimai su …

Loginio mąstymo testas, arba keturi klausimai su atsakymais ir komentarais KOMENTUOTI 1. Kaip įkišti žirafą į šaldytuvą? Atsakymas: atidaryti šaldytuvą, įkišti žirafą ir uždaryti šaldytuvą. Komentaras: šis klausimas leis išsiaiškinti, ar nesate linkęs per daug sudėtingai spręsti paprasčiausius uždavinius. 2. Kaip …

https://www.tv3.lt/naujiena/projektai/406774/loginio-mastymo-testas-arba-keturi-klausimai-su-atsakymais-ir-komentarais

20 klausimų visiems, norintiems pamiklinti protą :: Žmonių …

1445 metais Maskvoje patys pradėjo skambėti varpai ir gyventojai nusprendė, kad atėjo pasaulio pabaiga. Tačiau tokią „pabaigą“ dar 1091 išgyveno Kijevo, 1230-aisiais Vladimiro, 1626-aisiais – Solovkų gyventojai ir dar kartą maskviškiai – 1802-aisiais metais.

http://www.technologijos.lt/n/zmoniu_pasaulis/S-45069/straipsnis/20-klausimu-visiems-norintiems-pamiklinti-prota

Protų mūšis ,,Smagu žinoti'' (klausimai)

Protų mūšis ,,Smagu žinoti'' (klausimai) 1. Karkliniai 2014 2. Ţaidimo taisyklės 1. Kiekviena komanda sugalvoja savo pavadinimą, kurį uţrašo į gautus atsakymų lapus. 2. Ţaidimas susideda iš trijų dalių. Kiekvienoje dalyje pateikiama po 10 klausimų. 3. Kiekvienam klausimui skiriama 1 minutė.

https://www.slideshare.net/adasvi/prot-mis-smagu-inoti-klausimai

6 sukti klausimai:)

6 lengvi, bet sukti klausimai:) Daugiau jaunimo puslapyje – www.bardakas.lt.

https://www.youtube.com/watch?v=yZJtjXh8agg

Loginiai židimai – Mahjong, Puzzle

Loginiai žaidimai. Tai yra puiki galimybė išbandyti save šioje loginių žaidimų kategorijoje. Įdarbink savo smegenis ir atlik įvairias logines užduotis, spręskite lavinančias ir loginio mastymo reikalaujančias užduotis. Jūs galite pasirinkti žaidimą iš šimtų nemokamų loginių žaidimų.

https://www.zaidimai.lt/loginiai/

Sukti klausimai — MUUL

Tai, kaip žmonės atsako į pačius paprasčiausius klausimus, gali pasakyti daug apie jų asmenybę ir mąstymo procesus. Klausimai, kuriuos neturkus perskaitysite, yra plačiai vartojami įvairių pasaulio psichologų, norint nustatyti, ar žmogus yra genijus, ar jam paprasčiausiai reikia pagalbos, o kartais tai – abu atvejai.

http://muul.lt/sukti-klausimai/

5 sukti klausimai:)

5 sukti klausimai:) Daugiau rasite jaunimo puslapyje – www.bardakas.lt.

https://www.youtube.com/watch?v=SG1gS8lVBVQ

Leave a Comment