Loginiai Galvosukiai

Loginiai galvosūkiai | Misles.lt

Keturi turistai nakčia bėga per džiungles nuo juos besivejančių plėšikų. Grupelė pribėga prie kabančio liepto į prarają. Lieptu gali eiti tik vienas arba du žmonės, einant būtina pasišviesti žibintuvėliu, kurį turistai turi tik vieną.

http://www.misles.lt/galvosukiai/loginiai-galvosukiai/

Loginiai žaidimai online | Draugas.lt

Loginiai žaidimai online – nemokami loginiai flash žaidimai internete vaikams ir suaugusiems. Žaisk loginius žaidimus online nemokamai! Loginiai Veiksmo Šaudyklės Koviniai Sporto Lenktynės Strateginiai Nuotyki …

https://zaidimai.draugas.lt/loginiai-zaidimai/

Loginiai žaidimai

Loginiai žaidimai. Surinkome daugiau kaip tūkstantį loginių žaidimų, taktinių dėlionių ir mąstymo žaidimų, kurie leis jūsų smegenims treniruotis visiškai nemokamai. Tai saugi vieta ir smagus būdas vaikams tyrinėti ir ieškoti loginio problemų sprendimo internete, lavinti loginio mąstymo įgūdžius. …

https://www.pazaisk.eu/loginiai_zaidimai/

Loginiai židimai – Mahjong, Puzzle

Loginiai žaidimai. Tai yra puiki galimybė išbandyti save šioje loginių žaidimų kategorijoje. Įdarbink savo smegenis ir atlik įvairias logines užduotis, spręskite lavinančias ir loginio mastymo reikalaujančias užduotis. Jūs galite pasirinkti žaidimą iš šimtų nemokamų loginių žaidimų.

https://www.zaidimai.lt/loginiai/

Galvosūkių Pasaulis

Loginiai Žaidimai. Stalo Žaidimai. Lauko Žaidimai. Dėlionės. Konstruktoriai. Pokeris. Kita. Fidget Spinner. Visose „Galvosūkių Pasaulio“ parduotuvėse bei internetinėje svetain .. Apdovanojimas! „GeoSmart“ konstruktorius „Mars Explorer“ Belgijoje vykusiuose rink ..

http://www.galvosukis.lt/

Loginiai Žaidimai – Žaidimai – Zaidziu.lt

Loginiai žaidimai – Puzzle games, nemokami Strateginiai žaidimai, Mahjong žaidimai, naikink Burbulus, Zuma pramogos, žaidimai vaikams, strateginiai žaidimai, surask paslėptus daiktus, žaidimai, kuriuose reikia sunaikinti kaladėles. Šie žaidimai yra populiariausi ir naujausi Europoje.

http://www.zaidziu.lt/loginiai-zaidimai

Loginiai galvosūkiai | Misles.lt – Puslapis 10

Du dviratininkai kryžkelėje ginčijasi, kurį kelią pasirinkti. Vienas siūlo važiuoti į šiaurę, kitas — į pietus. Ginčui įsiliepsnojus, pirmasis taria: „Tu daryk kaip nori, o aš važiuoju į šiaurę .

http://www.misles.lt/galvosukiai/loginiai-galvosukiai/page/10/

Matematiniai galvosūkiai | Misles.lt

Kai nusibodo žaisti kryžiukais ir nuliukais, Jonas pasiūlė tokį šio žaidimo variantą. Taisyklės senos, skirtumas tik tas, kad kiekvienas žaidėjas, kai ateina jo eilė, gali dėti arba kryžiuką, arba nuliuką.

http://www.misles.lt/galvosukiai/matematiniai-galvosukiai/

Galvosūkiai Su Atsakymais | Misles.lt – Puslapis 2

Kęstas pirko 1 reples, 4 grąžtus ir 5 menteles už 11 litų. Kazys pirko 7 reples, 4 grąžtus ir 3 menteles už 13 litų. Karolis įsigyjo 2 reples, 2 grąžtus ir 2 menteles.

http://www.misles.lt/gaires/galvosukiai-su-atsakymais/page/2/

Įdomūs klausimai

1. Jeigu bėgi maratone trečias ir aplenki antrą tai kelintas tu bėgi? 2. Marijos tėtis turi 5 dukras: Čača, Čeča, Čiča, Čoča… Koks penktos dukros vardas? 3.

http://juokingi.lt/idomybes/idomus-klausimai/

Leave a Comment